Decathlon Zličín:
Natoč vodu do vlastní láhve

Vždy jsem miloval vodu. Ráno si dám k snídani rohlík s máslem a medem a zapíjím ho vodou. Líbí se mi města jako Paříž, kde jsou pítka v ulicích dostupná všem, a obdivuji evropské země, kde je běžné dostat v restauraci automaticky vodu zdarma. Rád bych vám teď představil projekt, do kterého jsme se pustili v naší prodejně a jehož tématem není nic jiného než voda!

čistá voda do lahve

Myšlenka projektu

Jaká je situace v Česku? Voda je snadno a levně dostupná doma z kohoutku či v lahvi v obchodě. V restauracích si vodu většinou musíte koupit, častokrát stejně draze jako jiné nealkoholické nebo alkoholické nápoje. A to je přece v 21. století hanba!

A tak jsme v naší partě milovníků vody dali hlavy dohromady a vymysleli jsme projekt „Čistá voda pro všechny zdarma”. Po čase jsme jej přejmenovali na „Natoč vodu do vlastní lahve”, ale myšlenka zůstala stejná.

 

Rozšíření projektu

Zpočátku jsem si upřímně nemyslel, že má tento projekt šanci na úspěch. Potřebovali jsme pořídit profi pítko, ekologickou dezinfekci vody, museli jsme zajistit čištění samotného pítka a hlavně vymyslet, kam s ním! To bude stát peněz, říkal jsem si. Ale když se vše začalo podrobněji plánovat, odpovědi a řešení se začaly objevovat samy. Od samotného nápadu po realizaci uběhly dlouhé tři měsíce, ale co je hlavní – vodu jsem si nakonec natočil! Ani jsem nebyl první – ukázalo se totiž, že náš pan ředitel také miluje vodu, a tak byl se svou kovovou lahví připraven ještě přede mnou.

Projekt jsme realizovali nejprve v prodejně Praha Zličín, ale protože v Decathlonu rádi děláme to, co dává smysl, věřím, že ostatní prodejny se brzy přidají. Takže až půjdete příště do Decathlonu, koukejte po pítku a když ho nenajdete, tak se po něm shánějte a projevte o něj zájem! Věřte, že se pak v prodejně brzy objeví. 

hydratace na výletě
Tomáš Chmelař
Studoval jsem střední školu zaměřenou na ekologii. Po ní jsem pokračoval ve studiu na vysoké škole. To jsem však přerušil a poté i ukončil, když jsem se vydal na rok do zahraničí, kde jsem nakonec zůstal 7 let. Fascinovala mě zvířata a příroda obecně, takže jsem cestoval po celém světě a objevoval různá místa. Do Decathlonu jsem nastoupil v roce 2016, kdy jsem po návratu do ČR a neúspěšných pokusech ve vlastním podnikání hledal novou práci. Nyní v Decathlonu sportuji se zákazníky a jako co-lídr ekologie firmy v práci šířím sport i ekologickou vlnu.

Ohodnoťte článek

Průměrné hodnocení článku 5 / 5. Počet hodnocení: 3

Článek zatím nebyl hodnocen

Sledujte nás na sociálních sítích

Podobné články

vratné tašky Decathlon
Projekt: Vratné tašky

Projekt: Vratné tašky

Projekt: Vratné taškyUž čtvrtým rokem si můžete v Decathlonu koupit krásnou vratnou tašku. Zajímá vás kde se vlastně vzala, z čeho je vyrobena, proč je vratná a jaká je celková myšlenka tohoto produktu? Odpovědi najdete v tomto článku!Projekt: Vratná taškaProjekt...

levandule
Decathlon Pardubice: Kávu, prosím!

Decathlon Pardubice: Kávu, prosím!

Decathlon Pardubice:Kávu, prosím!Je již obecně známý fakt, že v Decathlonu pracují aktivní sportovci. Díky tomu jsme schopni vždy dobře poradit, protože potřeby sportovce velmi dobře známe. Ať už jsme běžci, cyklisté či turisté, po dobrém sportovním výkonu si každý...

dEkáč
dEkáč

Sdílejte článek

Podělte se o článek s přáteli!