Recenze: Fotbalové spodní tričko Keepdry 500 Kipsta

Na fotbalové tréninky či zápasy vám nebude stačit pouze dres, ale velmi důležitá je i spodní první vrstva, která má za úkol odvádět pot a v chladnějších měsících i zahřát v těch úsecích zápasu, kdy není aktivita úplně intenzivní. Pro tyto účely skvěle poslouží fotbalové spodní tričko Keepdry 500, které se dá skvěle využít nejen na fotbalová utkání a tréninky, ale poslouží i na jiné sportovní aktivity, při kterých potřebujete prodyšnost či občasné zahřátí. Přečtěte si tedy toto hodnocení a možná i vy najdete skvělého parťáka na různé sporty, se kterým se budete cítit skvěle!

keepdry 500 spodní tričko

Co říká značka

Značka popisuje spodní tričko Keepdry 500 jako ideální funkční prádlo pro náročné sportovce do teplot od 7 do 20 °C. Jako klíčové označuje jeho hřejivost, kdy tričko spolehlivě zahřeje a pomáhá udržovat tělesnou teplotu. Dále je to prodyšnost: zvolené materiály, kterými jsou z 67 % polyester, z 30 % polyamid a ze 3 % elastan perfektně odvádějí pot. Elastický materiál navíc zajišťuje maximální volnost pohybu a je velmi příjemný na dotek. Velkým plusem je také bezešvé provedení, které zajišťuje snížení rizika podráždění pokožky. Zesílené části na loktech zase zabraňují oděru. Díky zpětné vazbě zákazníků značka zúžila otvory na palce

První zkušenost

Hned na první pohled mě zaujalo mnoho barevných variant, ve kterých se tričko Keepdry vyrábí, což jako fotbalista velmi oceňuji. V registrovaných fotbalových utkáních je totiž nutností nosit spodní prádlo ve stejné barvě jako je hráčův dres. Barevná škála tak spolehlivě potěší každého fotbalistu a umožní mu nosit spodní tričko i na fotbalová utkání. 

Při prvním testování mě kromě atraktivního designu zaujal také velmi příjemný materiál. Tričko je velmi přiléhavé, ale nepociťoval jsem v něm žádné omezení v pohybu. Oceňuji otvor na palce, který osobně velmi využívám zejména v chladnějším počasí. Během fotbalového tréninku nebo zápasu se tempo a intenzita rychle mění a tak je potřeba, aby prodyšnost oblečení zajistila sucho i při velmi intenzivní aktivitě, zároveň však musí hřát při snížení tempa. Oba dva faktory mě příjemně potěšily – prodyšnost i hřejivost fungují na jedničku!

fotbalový trénink

Tréninky a zápasy

Barevné varianty funkčního trička perfektně pasují ke všem dresům, které ve svém klubu oblékám, tedy bílá, modrá a černá. Trička tak mohu bez problému nosit i na všechny zápasy. V zimním období, kdy jdou teploty do mínusových hodnot velmi oceňuji prodyšnost, díky níž můj dres zůstává suchý, avšak hřejivost již není tak dobrá. Je to pochopitelné, jelikož i sama značka uvádí vhodnou teplotu až od 7 °C. V současnosti využívám Keepdry 500 v modrém, bílém a černém provedení jak na tréninky, tak na zápasy a jsem s ním naprosto spokojený!

Shrnutí

Závěrem bych tedy rád shrnul klíčové vlastnosti trička Keepdry, které jsem při testování nejvíce vnímal. V první řadě perfektní prodyšnost, příjemná hřejivost a také atraktivní design s otvorem na palce. Skvělá je také široká škála barevného provedení, umožňující sportovci využít tričko nejen k tréninku ale i registrovaným utkáním.

Prodyšnost

Design

Barevná škála

Hřejivost v chladném počasí

Štěpán Hodač
Do Decathlonu jsem nastoupil v listopadu roku 2016 jako prodavač na oddělení kolektivních sportů v liberecké prodejně. Jelikož mou vášní je fotbal, postupně jsem se v rámci kolektivních sportů zapojoval více a aktuálně působím jako sport leader fotbalu právě v Liberci. Zároveň se věnuji i národní misi jako školitel fotbalové značky Kipsta pro Českou republiku. Fotbal je pro mě sportem číslo jedna už od mých pěti let, takže jsem rád, že mohu tuto vášeň propojit s prací. Mým největším úspěchem je start za národní tým České republiky.

Ohodnoťte článek

Průměrné hodnocení článku 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Článek zatím nebyl hodnocen

Sledujte nás na sociálních sítích

Podobné články

fotbalista při hře
Jak vybrat fotbalový míč a branku

Jak vybrat fotbalový míč a branku

Jak vybrat fotbalový míč a brankuFotbal patří mezi nejoblíbenější kolektivní sporty na světě. Jeho kořeny sahají až do období starověku – od té doby urazil samozřejmě obrovský kus cesty, především co se materiálního vybavení týče. V tomto článku se zaměříme na...

Vyberte si správné boty na fotbal
Jak vybrat kopačky

Jak vybrat kopačky

Jak vybrat kopačkyVýběr správných fotbalových bot je zcela zásadní pro požitek ze hry. S kvalitním obutím můžete využít vašich fotbalových předností a zároveň vylepšit kontrolu míče i přesnost a rychlost střel. V dnešní době nalezneme na trhu nepřeberné množství...

dEkáč
dEkáč

Sdílejte článek

Podělte se o článek s přáteli!